محل تبلیغات شما

روزی هزار بار مردم ولی غمام نمردن.‌‌‌

امشب فک میکنم و میبینم چقدر دور شدم از عالم دخترونگی و جوونیم شبایی که با اهنگ دلخواهم به خواب عمیق میرفتم و هیچ نگرانی نداشتم. ولی حالا شبا با فکر و خیال و غم و گریه صب میشه بزرگ شدن چقدر سخت بود خدا.‌‌.‌. کاش میشد کسی باشه که شبا اشکا و حرفامو میدید و میشنید فقط میگفتم تحملم تموم شده نمیتونم صبر کنم نمیتونم تحمل کنم مرگو خریدارم در ازای تحمل نکردن. هرروزم چندین سال میگذره برامگاهی وقتی میبینم صفرم نیستم تو زندگی داغون میشم و بقدری حالم زار میشه که فقط میخوام تو یه اتاق باشم و چندین روز نه صدای کسی رو بشنوم و نه ببینم 

اینروزا له له شدم و داغونترینم و نقش بی خیالا رو بازی میکنم مثل مترسک شدم یه لبخند به لب دارم که مبادا کسی بدونه کم اوردم عشقم میخوام سرمو بزارم رو پاهات فقط گریه کنم و بگم کی این کابوس تموم میشه من میمیرم دیگ خستمچرا تموم نمیشن این روزای سخت چرا ما رنگ خوشبختی و ارامش واقعی رو نمیچشیم چرامن رنگ ارامش ندیدم سه ساله چرا یه روزم با خوشبختی نگذشتچرا همش غم و دردسهم ماست،چقد حسرتا باید بخوریم، نمیخوام امیدتو از دست بدی هیچوقت و حالتو بدتر کنم فقط خدا ست که همه ی ایناروبهش میگم خدایا دلمو دلمونو اروم کن ،این دل اشوبو اروم کن خدایا

خالی نمیشم از غمی که حق من نیست

بی تو بودن کم از مردن نیست

دومین روز از دوری

رو ,فقط ,کنم ,تموم ,یه ,کسی ,غم و ,اروم کن ,کی این ,بگم کی ,این کابوس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها