محل تبلیغات شما

عشقم، تمام روح و جسم و تنم امروز همگذشت بیتو زندگی من چقدر در سکوت و خفگان میگذره بی لبخند بدون شادی،انگار من تو این دنیا گمم و بیصدا یک روز دور بودن ازت برام یکسال میگذره، دو شبه از خستگیو بی حالیه سرما خوردگی زود میخوابی و من نمیتونم صداتو بشنوم باهات حرف بزنم تا شاید این دل نالان من شاید اروم شد اهنگی که کل امروزو گوش دادم اهنگ دلسوز من باش از معین هست.

فقط خدا از حال درونم خبر داره امیدوارم خودش جواب این سختیها رو با رقم زدن بهترین روزا و موقعیتها و سلامتیت بهم بده.

دلم برات لک زده من بی تو زندگی کردن و زنده موندنو بلد نیستم و نفسایی ک میکشم وقتی کنارم نیستی معجزه ی خداست برام، من از خدا زندگی کردن کنار تو رو ارزودارم فقط و فقط.

خیلی دوست دارم بهترینم هر شرایطی رو بخاطر توو ب پای عشقی ک بهت دارم با دل و جون می پذیرم و تحمل میکنم

ساعت سه شد و من اشک چشام بی اختیار میریزه و زیارت عاشورا رو صوتی گوش میدم امام حسین رو قسمش میدم ب قبر پنهان مادرش دردا و مشکلاتی که این مدت تو دلت پنهونی براش زجه زدی رو بی جواب نذاره و دستتو بگیره و محتاج خدا و اهل بیتش باشی فقط نه بنده ها.‌‌تنها دارایی من تو دنیا تویی و ارامش وراحتی وخوشی تو اولویت زندگی منه حتی واجب تر از نفس کشدنه برام.

خالی نمیشم از غمی که حق من نیست

بی تو بودن کم از مردن نیست

دومین روز از دوری

تو ,رو ,بی ,زندگی ,فقط ,خدا ,من تو ,زندگی کردن ,و من ,حسین رو ,تحمل میکنم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها